Şehirler arası nakliyat uzun zaman aldığı için ve genellikle bilmediğiniz başka bir şehre gittiğinizden dolayı zor bir süreçtir. Genellikle tayin ve atama sebeplerinden dolayı şehirler arası taşınmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Başlı başına zor bir dönem olan bu taşınma eğer uzman bir nakliye firması ile anlaşmadıysanız tam anlamıyla kabusa dönüşebilir. Belirlediğiniz günde eşyaları teslim almama, zamanında teslim alamamanız ve birkaç ev eşyası ile birlikte sizin eşyalarınızda sıkıştırılarak taşınması gibi sorunlar oluşabilir.

Şehir dışına taşınmanın ne denli zor olduğunu bilen firmamız Klas nakliyat tüm tedbirleri alarak siz değerli müşterilerimize en büyük desteği sağlamaktadır. Belirlediğiniz gün içerisinde mutlaka eşyalarınız teslim alınır ve belirlediğimiz tarihte mutlaka teslim edilmesi gerçekleşir. Firmamız nakliyat sektöründe genel anlamda Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Uzun yıllardan beridir verdiğimiz bu hizmet sizin ne sorunlar yaşadığınızı tespit etmemize olanak sağlamıştır.

Ankara şehirler arası nakliyat da bir başka sorunda eşyaların araç üzerinde uzun yol kat edeceği için hasar görme olasılığının yüksek olmasıdır. Firmamız profesyonel ekipleri ve uzman marangozları ile eşyalarınıza mümkün olan en iyi ambalajı uygular. Kaliteli malzeme ile iyi bir şekilde ambalaj yapılan eşyalarınız araç içerisine muntazam bir istif yapılarak yola çıkılır. Zamanın da yeni evinize ulaştırılan eşyalarınız tekrar personelimiz tarafından montajları yapılarak size teslim edilir.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirler arası nakliyat mutlaka sigortalı olarak yapılır. Taşınma işleminden önce firma yetkililerimiz eşyalarınızı yerinde görerek olası sorunlara karşı nasıl tedbir alındığını tarafınıza bildirir. Ortak bir karar ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Bu belirlenen değer üzerinden resmi olarak sigorta şirketlerinden sigorta poliçesi yaptırılır. Yani eşyalarınız biz Klas nakliyat tarafından kesinlikle sigortalı olarak taşınır.

Bir başka konu ise eşyalarınızın yanına başka bir ev eşyası alma size önceden bilgisi verilmedi ise kesinlikle uygulanmaz. Firmamız bazen çok az eşyaları birleştirerek taşımaktadır. Bunun nedeni nakliye maliyetini düşürerek cebinizden fazla para çıkmasını engellemektir. Fakat bahsettiğimiz gibi eğer sizin bilginiz yok ise veya böyle bir yönteme izin vermiyorsanız başka bir eşya alınması söz konusu olamaz.

Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Araçlarımızın tamamı evden eve nakliyat yapabilmeye uygun tasarlanmıştır. Hepsi kapalı kasalı dır ve dışarıdan olumsuz bir etkenin eşyalarınıza zarar vermesi önlenir. Araçlarımız sadece ev eşyası taşımada kullanılır ve son derece temizliğine önem verilir. Her aracımızda mutlaka eşyalarınızı kusursuz paketleyecek kadar ambalaj malzemesi bulunur. Firmamız her ilde asansör tahsis ederek şehirler arası asansörlü taşımacılık yapmaktadır.

Bir cevap yazın