Şehir içi nakliyat bildiğiniz üzere bir gün içerisinde profesyonel bir nakliyat firması tarafından yapılabilir. Genellikle sizin tarafınızın dan geç gelinmesi yönünde bir talep yok ise taşınma işlemi geç saatlere kalmaması için erkenden başlanır. Haftanın her günü şehir içi taşıma yapabilmemiz mümkün sadece birkaç gün öncesinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerinde şehir içi nakliyat yapmaktadır. 

Birçok sebepten dolayı evimizi taşımamız durumun da kalabiliriz. İyi veya kötü neden ne olursa olsun kimiz birçok kez kimiz ise hayatı boyunca bir veya iki kez şehir içi nakliyata ihtiyaç duyar. Taşınma eğer kesin ise yapılması gereken bazı unsurlar vardır. Eşyalarınız kolilere konulması gibi. Günümüzde nakliye maliyetlerini düşürmek için insanımız genellikle eşyalarını kendileri toparlar. Bu eşyalar mutfak eşyaları, süs eşyaları ve kişisel kolilere konulması gereken kişisel eşyalardır. Bu işlemi Firmamız Klas Nakliyat gibi birçok firma profesyonel olarak sunmaktadır. 

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Sabah erken saatlerde evinizi taşımaya gelen ekibimiz içerisin de mutlaka bir marangoz bulunur. Mobilya ustamız eşyalarınızı söküp taşımaya uygun hale getirirken diğer taraftan da ambalajlanan eşyalarınız araca taşınır. Araç içerisinde sıkı bir istif yapılarak araç hareket halindeyken eşyalar zarar görmesin diye tedbir alınır. Yeni evinizde sizin belirlediğiniz odalar eşyalarınız yerleştirilerek montajları yapılır. 

Ankara’nın tamamında asansörlü şehir içi nakliyat hizmetimiz mevcut. Bu vermiş olduğumuz hizmetle hem taşınma hızını arttırmak hemde eşyalarınızı daha sağlıklı taşımayı hedefliyoruz. Klas evden eve nakliyat firmamızı tercih ederek kusursuz ev taşıma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Nakliyat hakkında tecrübeli elemanlarımız size güler yüzlü hizmet ile güven içerisin de evinizi taşımanıza en büyük yardımı sağlayacaktır.  

Fotoğraflarımız da görmüş olduğunuz firmamız da eşyalarınıza taşıma öncesi uygulanan ambalaj modelleridir. Daima ev eşyası paketleme de en kaliteli malzemeler ustalıkla eşyalarınıza uygulanır. Hiçbir eşyanız ambalajsız olarak yada basit ambalaj yapılarak taşınmaz. Yaptığımız paketleme yeniz evinize eşyanızın nakliyesi gerçekleşene kadar sardığımız gibi durmalıdır. Çünkü evden eve nakliyat sektörünün en olmaz olmazı eşyaların sağlam bir sistemle paketlenmesi konusudur. Ancak böyle profesyonel bir ambalaj sayesinde kusur bir şehir içi nakliyat yaşayabilirsiniz.