Etimesgut,da Evden Eve Nakliyeciler

Etimesgut,da evden eve nakliyeciler firmaları

Temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti doğrultusunda evinizdeki taşınması gereken eşyaları kalite ve sorumluluk anlayışı ile özenli bir biçimde şehir içi veya şehirler arası taşıyarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde asansörlü ve asansörsüz olarak naklediyoruz. Eşyalarınızın taşınma işlemi başlamadan önce bütün taşınacak eşyalar exper yapılarak eşyanın gabarisi, mesafesi, kat yüksekliği, bina yük asansörünün olup olmadığı, eşya ambalaj malzemesi seçimi, işin kaç personelle yapılabileceği ile ilgili kıstaslar değerlendirilir ve uygun araç temini ve eşyaların taşınma programı yapılır. Titizlikle ve sizin eşyalarınıza gösterdiğiniz değeri bizde göstererek onları paketliyoruz.

Etimesgut,da Evden Eve Nakliyeciler

 Önceden belirlenmiş sıraya göre araçtaki yerlerini alan eşyalarınıza taşınma sırasında hiçbir zarar gelmemektedir.  Genellikle boy sıralamasına göre ve eşyanın ağırlığına göre iç taraftan eşyalar dizilmeye başlanır. Etimesgut evden eve nakliyeci işlemleri sizin memnuniyetiniz için olabildiğince hızlı yapılmaktadır ve sizin boş zamanınız göz önünde bulundurularak evdeki paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Sizinle anlaşma yaparken ne taahhüt ediyorsak hepsini yerine getirmekteyiz. Mümkün olduğunca size uygun fiyatlara taşımacılık yapmaya çalışıyoruz ve etimesgut ta evden eve taşımacılık firmaları konusunda kendimize güveniyoruz.

Etşmesgut Taşımacılık

Eşyalarınızın ihtiyaç duyduğunuz yerde belirtilen zamanda olması Ankara evden eve nakliyat şirketimizin temel hedefidir. Alanında profesyonel personelimiz kalite konusunda hiçbir zaman ödün vermemektedir. Eşyalarınız kaliteli ambalajlarda ve eşyanın kırılabilir durumuna göre çeşitli ambalaj malzemesiyle paketlenebilmektedir. Etimesgut,da evden eve nakliyeciler eşyalarınız araca asansörlü aracımız ile iletilmektedir. Böylece eşyalarınızda hasar oluşma ihtimali de düşmektedir ve daha hızlı bir şekilde istenilen yere ulaşıp eşyalar yerleştirilmektedir. İster şehir içi olsun ister şehir dışı olsun nakliye araçlarımız taşımacılık için özel tasarımlıdır. Kapalı çelik kasası eşyalarınızın güvenliğini artırmaktadır.

Evinizden alınan eşyalar yeni evinize ulaştığında sizin düzeninize göre yerleşim de yapılmaktadır. Eşyalarınızın taşınma planı, paketlenmesi, taşınması ve tekrar yerleştirilmesi aşamalarında müşterimiz kesinlikle yorulmamaktadır. Hiçbir iş yapmadan sadece yeni evinin hayalini kuran müşterimiz için eşyalarının değerli olduğunu biliyoruz ve bunun için her zaman daha dikkatli iş yapıyoruz. Ayrıca taşınma ve yerleştirme işlemleri bittikten sonra çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalarınızın monte işlemleri de yapılmaktadır. Herhangi bir konuda aklınıza bir şey takılmış olursa müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.