Etimesgut Evden Eve Taşımacılık

Etimesgut Evden Eve Taşımacılık

Etimesgut gibi bir yerde taşınmaya karar verdiyseniz andan itibaren sanki işler daha çok olduğunu anlarsınız. Deneyimli nakliyeci arasınız bulduğunuz nakliyeci güvenilir,mi değil,mi bilemesiniz. Ama biz 25 yıldır etimesguta verdiğimiz hizmetler sayesinde biliniriz yaptığımız işler sayesinde biliniriz. Etimesgut,ta ucuz nakliyeci olarak,da biliniriz uygun fiyat düzgün taşımacılık sayesinde insanların en sevdiği nakliyeci olarak biliniriz. Evinizi taşımaya başladığımız anadan itibaren eşyayı bizim eşyamız gibi bakarız. Eşyanızın başına gelen en ufak şeyde  hemen kendimiz alıp yenisini getiriyoruz şu ana kadar hiç bir müşterimizin eşyasında sıkıntı olmadı olmasını,da isteriz. Evinizin içindeki sarımı yapılacak tüm eşyanızı kalın pat pat ile ambalajlamasını yaparlar. Yaptığımız ambalajlamada asal eşyaya bir şey olmaz bazı nakliyeciler eşyayı sağa sola vurup taşıyor. Bizim diğer nakliyecilerden olan farkımız eşyaya değer vermemiz taşırken zarar gelmemesi için oldukça önem gösteririz.

Etimesgut Taşımacılık

Evinizi taşırken evinizin önüne gelen kamyonu,da merak ediyorsunuzdur gelen kamyon büyük,mü küçük,mü diye merak ediyorsunuzdur. Bizim kamyonumuz istediğiniz hangisiyse ona göre getiririz büyükse büyük küçükse küçük kamyonumuzun içi ful mobilya kaplamalıdır. Çünkü sizin memnun olacağınız şekilde çalışmaya çalışıyoruz her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Etimesgut  taşımacılıkta profesyonel işçilik ve en iyi şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız  yaptığımız hizmeti başka bir yerde bulamasınız. Elemanlarımız hızlı ve temiz çalışmaktadır yılardır bu işi yaptıklarından profesyonel olmuşlardır. İşe başladıkları andan itibaren hemen hızlıca yükleme yaparlar ve sarım yaparlar. Etimesgut nakliyecileri arasında en çok bilinen,iz işlerimizde her an gibi bir sıkıntı olmamıştır şu ana kadar bardak bile kırılmamıştır.

Etimesguta eviniz kaçıncı katan kata olduğunu öğrenmemiz lazım çünkü eğer 3. katan yüksek olursa. Dış cephe asansör getirmekteyiz getirdiğimiz asansörümüz 20. kata kadar çıka bilmektedir. Asansörün üzerine eşyaları düzgün ve korunaklı olacak şekilde koyarız düzgün ambalajlar asansörün üzerine fazladan konulmaz. Elemanlarımız çalışma şeklini oldukça düzgün yapmaktadır asansörün üzerine koyarken dikkatli koyarlar kamyona yerleştirme,de oldukça dikkatli yerleştirirler. Kamyona düzgün bir şekilde istif yaparlar eşyaya zarar gelmeyecek şekilde yapılır.