Etimesgut Evden Eve Taşımacılık

Etimesgut Evden Eve Taşımacılık

Etimesgut gibi bir yerde taşınmaya karar verdiyseniz andan itibaren sanki işler daha çok olduğunu anlarsınız. Deneyimli nakliyeci arasınız bulduğunuz nakliyeci güvenilir,mi değil,mi bilemesiniz. Ama biz 25 yıldır etimesguta verdiğimiz hizmetler sayesinde biliniriz yaptığımız işler sayesinde biliniriz. Etimesgut,ta ucuz nakliyeci olarak,da biliniriz uygun fiyat düzgün taşımacılık sayesinde insanların en sevdiği nakliyeci olarak biliniriz. Evinizi taşımaya başladığımız anadan itibaren eşyayı bizim eşyamız gibi bakarız. Eşyanızın başına gelen en ufak şeyde  hemen kendimiz alıp yenisini getiriyoruz şu ana kadar hiç bir müşterimizin eşyasında sıkıntı olmadı olmasını,da isteriz. Evinizin içindeki sarımı yapılacak tüm eşyanızı kalın pat pat ile ambalajlamasını yaparlar. Yaptığımız ambalajlamada asal eşyaya bir şey olmaz bazı nakliyeciler eşyayı sağa sola vurup taşıyor. Bizim diğer nakliyecilerden olan farkımız eşyaya değer vermemiz taşırken zarar gelmemesi için oldukça önem gösteririz.

Etimesgut Taşımacılık

Evinizi taşırken evinizin önüne gelen kamyonu,da merak ediyorsunuzdur gelen kamyon büyük,mü küçük,mü diye merak ediyorsunuzdur. Bizim kamyonumuz istediğiniz hangisiyse ona göre getiririz büyükse büyük küçükse küçük kamyonumuzun içi ful mobilya kaplamalıdır. Çünkü sizin memnun olacağınız şekilde çalışmaya çalışıyoruz her şeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Etimesgut  taşımacılıkta profesyonel işçilik ve en iyi şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız  yaptığımız hizmeti başka bir yerde bulamasınız. Elemanlarımız hızlı ve temiz çalışmaktadır yılardır bu işi yaptıklarından profesyonel olmuşlardır. İşe başladıkları andan itibaren hemen hızlıca yükleme yaparlar ve sarım yaparlar. Etimesgut nakliyecileri arasında en çok bilinen,iz işlerimizde her an gibi bir sıkıntı olmamıştır şu ana kadar bardak bile kırılmamıştır.

Etimesguta eviniz kaçıncı katan kata olduğunu öğrenmemiz lazım çünkü eğer 3. katan yüksek olursa. Dış cephe asansör getirmekteyiz getirdiğimiz asansörümüz 20. kata kadar çıka bilmektedir. Asansörün üzerine eşyaları düzgün ve korunaklı olacak şekilde koyarız düzgün ambalajlar asansörün üzerine fazladan konulmaz. Elemanlarımız çalışma şeklini oldukça düzgün yapmaktadır asansörün üzerine koyarken dikkatli koyarlar kamyona yerleştirme,de oldukça dikkatli yerleştirirler. Kamyona düzgün bir şekilde istif yaparlar eşyaya zarar gelmeyecek şekilde yapılır.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat olarak işimizi temiz ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Eşyaların sağlam tutmak için en iyi şekilde en iyi performansımızı gösteririz eşyaları sağlam bir şekilde önce streç çekilir sonrada kalın patpat kullanılır. Klas evden eve nakliyat olarak yılların verdiği tecrübe sayesinde müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Etimesgut evden eve nakliyat işlerin temiz ve sorunsuz olması için en iyi çalışacak elemanlarla geliriz. Klas evden eve nakliyat 17 yılın verdiği tecrübesi sayesinde şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık . Etimesgut evden eve nakliyat eşyaların nasıl olduğunu ve fazlamı az mı eşyanı durumunu öğrendikten sonra ona göre fiyat verilir. Asansörlü taşımada evin kaçıncı kata çıkarılacağı asansörün yanaşıp yanaşamaması kontrol edilir. Eğer binanızda yük asansörü varsa ve kullandırılıyor ise dış cephe asansöre ihtiyacımız olmaz. Klas asansörlü taşımacılıkta eşyalarınızı sağlam bir şekilde sarıldıktan sonra korunacak bir şekilde asansörün üzerine konulur.

Klas asansörlü taşımacılıkta eşyanız sağlam konulduktan sonra kamyona sağlam şekilde istifi yapılır. Eşyalarınızı kolileme isterseniz biz yaparız ama parasal olarak fark alınır. Kolilemede kırılacak eşyaları önce gazeteyle sarılır ondan sonra temiz bir şekilde koliye konur ve kapatılır. Klas nakliye kamyonları çelik kasa ve içi döşemeli mobilyalı olduğu için eşyaların kamyonun içinde bile sağlam korunur.

Klas nakliyat olarak sızın memnuniyetinizi düşünmeye çalışıyoruz hem sıkı bir şekilde eşyalarınızı sarıyoruz hemde kamyonun içinde sağlamlığı düşünülüyor biz her şeyden önce sizin memnuniyetinizi ve eşyanızın sağlamlığını düşünüyoruz. Klas evden eve nakliyat evinizin içine girdiği an hemen eşyayı yüklemeye başlarlar sizde fark edersiniz zaten ne kadar hızlı olduğunuzu. Sorunsuz ve sıkıntısız eşyanızı taşırız söküleCek avize varsa sökeriz beyaz eşyalarınızı sökeriz eğer karşı tarafta musluk varsa takarız. Hızımıza ve tecrübemize güvenerek bu işleri temiz ve sorunsuz bir halde yaparız. Klas taşımacılıkta elemanlarımızın elinden her iş gelir yatak odanızın sökümü kurumunu yaparız. Avizeler basitse söker istediğiniz yere de kurulur biz her zaman işimizi temiz yaptık sizinde memnun etmeye çalıştık.

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Şehirler Arası Nakliyat

Etimesgut şehirler arası nakliyat işimizi garantili yaparız. Klas şehirler arası nakliyat olarak eşyalara değer veririz. Eve girdiğimizde elemanlarımızın bazıları eşyayı yüklemeye bazıları ise ambalajlamaya başlar. Zaten sizde görüsünüz beyaz eşyaların hemen ambalajlanır. Ambalajımız da önce streç kullanılır ardından kalın pat pat kullanılır. Etimesgut şehirler arası nakliyat eşyanızı kamyona güzel ve temiz bir şekilde yüklendikten sonra güzel bir şekilde istif yapılır.

Kamyonumuz çelik kasa ve içinin mobilyalı olduğunu gördüğünüz an içiniz rahat eder kamyonda eşyalarınızın hiç birine bir şey olmaz. Klas şehirler arsı nakliye fiyatlarımızda net olmakla beraber en uygun teklif sunulur. Etimesgut şehirler arası nakliyat asansörlü taşımada eşyaları temiz bir şekilde ambalajladık tan sonra temiz bir şekilde asansörün üzerine yüklenir. Klas asansörlü taşımacılıkta eşyalarınıza zarar vermeden temiz bir şekilde kamyona eşyanız yüklenir. Şu ana kadar asansörlü işlerimizde hiç sıkıntı olmadı.

Asansör yanaştığı yerde sıkıntı olmadığı süreç de eşyanızın başına bir sıkıntıda gelmez. Klas şehirler arası nakliyede fiyatlandırmamız da eksper gelip evin içinde eşyanın durumunu göre fiyatlandırma yapar. Kaçıncı katta olduğu binanın içinin geniş olup olmadığına bakılır. Ondan sonra fiyatlandırılır. Klas şehirler arası taşımacılık da uzun yollara da eşyanızın başına bir şey gelmeyeceğine karşılık garanti verilir. Eşyalarınız kamyonun içine sağlam bir şekilde istiflenir ve sıkı bir şekilde ip ile bağlanılır.