Etiket arşivi Elvankent eşya depolama

ileadmklas

Etimesgut, Elvankent, Eryaman eşya depolama

Belirtmek isteriz ki evlerini, iş yerlerini firmamızla taşımış olan müşterilerimizin bir çoğu olumlu geri dönüşlerini bizlere iletiyorlar. Bu durum bizler için büyük bir onur ve gurur kaynağıdır. Her zaman kaliteli hizmet ve güler yüzlü anlayış politikamızla çıktığımız bu taşımacılık hizmeti yolunda her türlü fedakarlığı göstererek hizmette sınır tanımıyor.  Elvankent eşya depolama bünyesinde her bir personelimiz müşteriye nasıl davranılması gerektiği konusunda eğitimli ve bu anlayışa sahiptir.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetin tamamlanmış olması için eşyalarınızı taşımış olmamız yetmiyor, üstüne bir de bu durumdan memnun kalmış olduğunuzu belirtmenizi bekliyoruz. Bu anlamda taşımış olduğumuz eşyalarınızın ambalajlarını özenle açarak, yeni yerinize yerleştirme hizmetini de kaliteden ödün vermeyen bir biçimde yapıyoruz. Bizler taşımacılığın sorumluluğunu omuzlarımızda hissettiğimizden ötürü, eşyalarınıza verilmesi gereken önemi son derece iyi biliyoruz. Bu bilinçle taşımacılık yaparken kullandığımız araçlar, araçların şoförleri ve firmamız her türlü taşımacılık sertifikasına sahiptir. Kalitede güvence arayan siz müşterilerimize her türlü taşımacılık hizmetini vermek bizim için büyük bir sorumluluktur. Bizler bu yolda ilerlerken sizlerden aldığımız destekle daha da ileriye atılmanın gayesi içerisindeyiz. Bir telefonla firmamızdan gün ve saat alabilir, dilediğiniz taşımayı yaptırabilirsiniz.

Dilerseniz eşyalarınızı yerleştirmenizde yardımcı olabilecek elemanlarımız, iç tasarım konusunda sizlere yardımcı olabilir, mobilyalarınızın kurulumunda sizlere destek olabilir. Tamamen doğal ve samimi bir ortam içinde gerçekleşecek olan taşınma işleminiz hiçbir sıkıntı vermeden olabilecek en hızlı şekilde gerçekleştirilecektir. İşleminizin en kısa sürede halledilmesi için en özel personelimiz içinden, en tecrübeli elemanları seçeriz ve taşınmanızın en konforlu şekilde gerçekleşmesi için uğraşırız. Taşınmak artık bir bela değil, eğlence haline gelecektir. Cana yakın personelimiz sizleri bu konuda profesyonelce rahatlatacak, yapılan sigortayla da en büyük güveni vereceklerdir. Herhangi bir kırılma, parçalanma ya da çizilme durumuna karşı sorumluluğu üzerimize alıyoruz.

eryaman eşya depolama için yolları oldukça düzgün, trafiği çok fazla sıkışmayan düzenli bir ildir. Taşımacılığımızda bize oldukça yardımcı olan bu düzen sayesinde asansörlü taşıma olanaklarımızı da hiçbir şeye engel olmadan kısa sürede ve kolaylıkla kullanabiliyoruz. Eşyanızın yapısı ve tipine göre en uygun olan taşıma yöntemini kullanmaktan çekinmeyiz. Eğer eşyalarınız asansörle çıkarıldığında zarar görecekse merdivenlerden, merdivenlerden çıkarken zarar görecekse de içerdeki ya da dışarıdaki asansörden evinize ulaştırarak minimum hasarla yeni evinize ulaştırırız.