Mamak evden eve nakliat

ileadmklas

Mamak evden eve nakliat

Firmamız Mamak nakliyat  Ankara merkezli olup 2001 yılından beri nakliye sektörünün evden eve nakliyat branşında hizmet vermektedir. Araçlarımız evden eve nakliye için dizayn edilmiş kasaları çelik kasa iç düzeni ise halı kaplıdır. Kasalarımızın hacmi oldukça geniş özel imal ettirilmiştir. Firmamız sektörde ambalaj bağlamında masraftan kaçmamaktadır. Eşyalarınızı tamamen kapatabilecek nitelikte battal kalın battaniyeler, kalın kabarcıklı profesyonel kabarcıklı naylonlar, sanayi tipi streçler, kartondan imal edilmiş orijinal elbise kolileri, mobilyada iz bırakmayan bantlar, geniş alet edavat avadanlığı ile hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın ambalaj yapma becerileri büyük bir kesim ( TSK – MEB – MİT – Dış İşleri personelleri – ADLİ – VS) Personelleri tarafından takdir görmektedir. Bununla ilgili referanslarımız bol miktarda mevcuttur. Firmamız Mamak asansörlü taşımacılık prensibi gereği bütün anlaşmalarımızı senet niteliği taşıyan matbua sözleşmelerle yapmaktayız. Taşımalarımızı adınıza yaptırdığımız taşıma sigortası ile sizleri garanti altına almaktayız. Ayrıca firma garantisini de uygulamaktayız. Ayrıca güven sorunu yaşadığımız şu günlerde nakliye ücretinin büyük kısmını da iş bitimi almaktayız. Firmamız hakkında daha fazla bilgi için www.klasevdenevenakliyat.com  adresinden takip edebilirsiniz. İletişim adresimiz klasevdenevenakliyat@hotmail.com

Bazen sözler, icraatın habercisi niteliğinde olmaktan çıkar. O zaman da kaliteli hizmet algısını görmeniz gerekir. İşte bu noktada sizlere verdiğimiz hizmetle her zaman yanınızdayız. Nakliyat belgelerimiz olan taşıma sertifikalarımız ve mesleki yeterlilik belgelerimizle en kaliteli taşıma hizmetini sizlere biz sunuyoruz.  Gelin, siz de taşıma işlemlerinizde size çözüm ortaklığı sunan firmamız Mamak şehirler arası evden eve nakliyat şirketini görün. Pişman olmayacaksınız.

Yeni araçlarımız sayesinde eşyalarınız yolda kalmayacaktır. Sonuna kadar güvenebileceğiniz Mamak taşımacılık firmamızın taşıma belgeleri tam olup, siz değerli müşterilerimize gerektiği anda sunulmak üzere taşıma ekibiyle birlikte tutulur. Unutmayın, bizde daima güven esastır.

Yazar hakkında

admklas administrator