Ankara Etimesgut şehir içi nakliyat firmaları ve ücretleri

ileadmklas

Ankara Etimesgut şehir içi nakliyat firmaları ve ücretleri

Küresel olarak bakıldığında nakliye sektörü son derece sıkıntı içerisine doğru çekilmekte. Etimesgut şehir içi asansörlü taşımacılık olarak Nedenine şöyle bir baktığımızda arz ve talep dengesi ağırlıklı olarak ön plandadır. İş adamları yatırım yapamamakta yatırım yapamayınca üretimde yapamamaktadır. Üretilen malzemelerin büyük çoğunluğu da lojistik firmaları tarafından taşınmakta olup ufak nakliyeciler arada ezilmektedir. Yani küresel güçler parası olanlar nakliye sektörünü de kıskaca almış durumdadırlar. K1 belgesi olan küçük nakliye firmaları kurumsallaşan lojistik firmalarla rekabet edemediğinden K3 belgesi içeriği taşımacıların işlerini taşıyarak evden eve ve büro taşıma işleri yapma yetkisine sahip firmaların işlerine ortak olarak bizlerin işlerini zayıflatmaktadır. Ulaştırma bakanlığı da kantarlarda kontrol etmesi gerekirken kontrol etmemekte inat ediyorlar. Etimesgut ta nakliyeciler bu konuda çok muzdariptir.

Firmamız Etimesgut ta evden eve nakliyat şirketleri arasında uzun zamandır şehir içi nakliyat işi yaparak yavaş yavaş sindirerek hizmet kalitesini yükselterek profesyonelleşmiş şehirler arası taşımacılık hizmeti de vermeye başlamıştır. Türkiye genelinde ev eşyası taşıma ve ofis malzemeleri taşıma hizmetlerini bilinçli bir şekilde gerek demontaj ve montaj gerekse taşıma hizmetleri konusunda üslendiği görevleri başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Firmamız sadece bununla yetinmeyip taleplerin yoğunluğundan yola çıkarak evlerini belirli süreler için kapatmak zorunda kalan müşterilerin taleplerine cevap verebilme adına oluşturduğu yüksek güvenliği oluşturulmuş deposuna sigortalı bir şekilde eşyalarınızı Etimesgut ta ev eşyası depolama olarak emanete almaya başlamıştır.

Son zamanlarda adeta kuleler şeklinde inşa edilen plaza ve rezidanslarda eşya taşımanın zor olduğunu herkes bilmektedir. Bazı binalarda binaların içerisinden eşya taşımanın yasak olduğunu bina yönetiminden bildiriliyor. Biz bu gibi durumlarda binanın cephesinden balkona kurulabilen seyyar asansörümüzü kurarak yüksek katlı binalarda Etimesgut ta asansörlü evden eve nakliyat bağlamında eşyalarınızı garantili ve konforlu bir biçimde taşımaktayız.

Yazar hakkında

admklas administrator